Aksident në Viti, një person i vdekur dhe tre të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku në mes dy veturave ka ndodhur sot në komunën e Vitisë, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Lajmin...

Vetura që zakonisht i zvogëlohen kilometrat e kaluara

Nuk ka dyshim se blerja e një automjeti të përdorur është një proces shumë i kërkuar në të cilin mijëra euro mund të humbasin...

Aksident i rëndë në dalje të Prishtinës, dyshohet për një viktimë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrethin e madh e madh në dalje të Prishtinës. Siç raporton IndeksOnline, aksidenti ka...

Si të vozisësh në kohë mjegull apo smog?

Të ngasësh makinën në mjegull apo smog kur ajri është shumë i papastër (sikurse javëve të fundit në vendin tonë) mund të jetë e...

Plaku 78-vjeçar vozit njërën ndër veturat më të shpejta në botë

Asnjëherë nuk është vonë për ti bërë ëndrrat realitet. Vetë paraqitja e 78-vjeçarit që ngiste një Audi TT do të ishte shumë interesante, por ky...

Gjethet mund të dëmtojnë shumë veturën tuaj, ja si ta zgjidhim atë problem

Të gjithë shoferët kanë vështirësi kur bie bora e parë. Por çfarë ndodh kur vjen vjeshta? Këto ditë, shoferët janë të munduar nga një...

Vendosni gomat e dimrit, nga nesër dënoheni me 40 euro nëse s’i keni

Ndërrimi i gomave të verës me ato të dimrit për të gjithë shoferët do të fillojë nga data 15 nëntor dhe do të zgjasë...

Kjo është zyra më prestigjioze me rrota

Shumica e të punëtoreve ëndërrojnë për zyrën e tyre, veçanërisht një zyre që ka një tryezë të madhe në formë L. Kjo zyre i ka...

Çfarë mundësie: Blerësi i një apartamenti në këtë ndërtesë merr si dhuratë një Aston...

Këto janë pesë apartamente të qytetit të New York-ut të vendosura në 130 Uellsian Rrokaqiell në Manhattan. Nuk mjafton të thuhet se ato janë luksoze,...

Prodhimi i BMW M3 të ri ka filluar

BMW ka përfunduar kështu procesin e prodhimit të gjeneratës së re të Serisë 3 në një fabrikë që prodhon ende sedanë të rregullt, duke...